Kto za tym stoi?

Olga Bambrowicz
jestem metodykiem specjalizującym się w nauczaniu zdalnym

Od 15 lat pracuję z cudzoziemcami – prowadziłam lektoraty w Polsce, we Francji oraz w Maroku, a moi uczniowie pochodzili ze wszystkich kontynentów (oprócz Antarktydy). W 2018 roku założyłam Simply Polish – firmę, która zajmuje się nauczaniem języka polskiego oraz e-learningiem.

Czy znam się na tym, co robię?

Ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i tutaj także obroniłam doktorat poświęcony szkołom polskim za granicą. W międzyczasie studiowałam w Strasbourgu oraz na UJ w Krakowie. Moje kwalifikacje w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego potwierdza dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Ukończyłam także na WSE w Krakowie projektowanie i wdrażanie e-learningu, a po uzyskaniu dyplomu współtworzyłam kilkadziesiąt projektów z kraju i zagranicy. Od 2019 roku na UAM w Poznaniu kieruję projektem, w ramach którego tworzymy kursy językowe typu MOOC.

Mój zespół

Współpracuję z najlepszymi lektorami języka polskiego jako obcego oraz metodykami. Dużym wsparciem dla zespołu są graficy, zaangażowani developerzy oraz instrucional designerzy.

Misja

Naszym celem jest uczenie trudnych rzeczy w łatwy sposób.

polski dla cudzoziemców

e-learning

Opowiedz nam o swoim projekcie,
my powiemy, jak możemy pomóc.
SIMPLY polish
Roszków 95
63-200 Jarocin
NIP: 6171861663
REGON: 381466039
korespondencja
ul. Kościelna 42/27
60-538 Poznań

Wystawiamy faktury VAT.